Webinar w którym podpowiemy Ci w jaki sposób Twoja organizacja może być lepiej kontrolowana, zgodna ze standardami i poinformowana przy użyciu systemu Meridian.

Co dokładnie robi Meridian i jak może to przynieść korzyści Tobie i Twojej organizacji? 

Zapraszamy do uczestnictwa

https://event.on24.com/eventRegistration

Już dziś wszystkich zainteresowanych, zapraszamy 17 kwietnia, na seminarium w Katowicach dedykowanemu Grupie TAURON

Połączenie działu utrzymania ruchu z inżynierią? 
Już dziś zapraszamy do zarejestrowania się na webinarium, które odbędzie się 31 stycznia. Powiemy, jak sprostać wyzwaniu i usprawnić wymianę kluczowych informacji pomiędzy działem utrzymania ruchu a inżynierią. Dzięki zintegrowaniu Meridiana z systemami zarządzania aktywami przedsiębiorstwa, takimi jak SAP EAM, IBM Maximo, Infor EAM czy Ultimo, pracownicy mają dostęp do aktualnych informacji inżynieryjnych za pomocą jednego kliknięcia przycisku. O tym powiemy w webinarze. Poniżej link do zarejestrowania się na stronie:

 

Z okazji Nowego Roku życzymy, aby rok 2018, był dla Państwa wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizujecie wszystkie swoje osobiste plany i zamierzenia.

ATUTOR Integracja Cyfrowa

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, składamy Państwu serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, ciepła, niepowtarzalnej atmosfery oraz obfitosci wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie osobistego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

Firma ATUTOR Integracja Cyfrowa

W dniu 11 października 2017, o godzinie 11, zapraszamy na webinarium poświęcone Poprawie dokładności i dostępności informacji technicznych w Araucaria Nitrogenados.

 

Firma Araucaria Nitrogenados to znany producent środków chemicznych i nawozów. Podczas webinarium dowiemy się, dlaczego firma wdrożyła system do zarządzania dokumentacją Meridian i jak to  wpłynęło na poprawę dokładności i dostępności informacji inżynieryjnych oraz jak przejęcie kontroli nad tymi informacjami pozwoliło zaoszczędzić czas i pieniądze.

Link do wzięcia udziału w webinarium

Zapraszamy 21 czerwca 2017 do Kielc, na seminarium poświęcone zarządzaniu dokumentacją obiektów przemysłowych w branży cementowej.

Zapraszamy w dniu 24 maja na webinarium pt. Kontrolowanie danych BIM z integracją Revit. Zaprezentowane zostaną korzyści integracji Meridiana z Revitem oraz w jaki sposób można zarządzać modelami Revit utrzymując integralność projektu nawet po zakończeniu budowy.

https://www.bluecieloecm.com/bim-revit-webinar/?_cldee...

BlueCielo Meridian 2017 - zapraszamy do obejrzenia webinara z najnowszej wersji systemu Meridian:
Pierwsze spojrzenie na to, w jaki sposób można osiągnąć scentralizowaną kontrolę operacyjną, współbieżną technikę BIM, dostęp do internetu i zdalnego użytkownika, przesyłanie strumieniowych plików PDF i bezpiecznie uprzemysłowiony łańcuch dostaw w cyklu życia zakładu.

https://www.bluecieloecm.com/meridian-2017-webinar/

Od września 2016 roku, ATUTOR Integracja Cyfrowa prowadzi swoją działalność w nowej siedzibie. Nowe biuro Spółki mieści się w kompleksie biurowym Astrum Business Park przy ulicy Łopuszańskiej 95 w Warszawie.

Zapraszamy na seminarium 11 maja 2016.

Seminarium poświęcone będzie zarządzaniu dokumentacją obiektów przemysłowych w energetyce.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie producenta oprogramowania Meridian Enterprise firmy Blue Cielo gdzie opisany został sektor ropy naftowej i gazu:

http://www.bluecieloecm.com/oil-gas

PROJECT PORTAL 2015 - JUŻ JEST!!!

http://www.bluecieloecm.com/bluecielo-project-portal-2015

ATUTOR Integracja Cyfrowa - Zapraszamy do zapoznania się z koncepcją ECM (Engineering Content Management)

https://www.linkedin.com/company/163311?trk=tyah&trkInfo=idx%3A2-1-2%2CtarId%3A1424263276176%2Ctas%3Abluecie

http://www.offshore-technology.com/contractors/computer/bluecielo_ecm/

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej foto-relacji z naszego pobytu w Amsterdamie na spotkaniu partnerów "SYNERGY 2015" firmy BLUE CIELO producenta oprogramowania do zarządzania dokumentacją inżynierską (EDM - Engineering Data Management, ECM - Engineering Content Management, ALIM – Asset Lifecycle Information Management) - Meridian Enterprise 2014, link do albumu na FB.

Zapraszamy WSZYSTKICH do odwiedzania naszej strony na Facebook'u gdzie zamieszczać będziemy ciekawe materiały z branży ECM, IT i nie tylko!

https://www.facebook.com/atutorintegracjacyfrowa

Najnowsza aktualizacja systemu Meridian Enterprise, flagowego produktu firmy BlueCielo, wprowadza nowe funkcjonalności usprawniające w pracę z danymi inżynierskimi. Po raz kolejny Meridian Enterprise udowadnia, że zasługuje na miano lidera rynku w zakresie rozwiązań dedykowanych dla potrzeb zakładów produkcyjnych, które chcą zapewnić maksymalną produktywność ich majątku produkcyjnego. Kompleksowość rozwiązania sprawia, że jest ono wykorzystywane w ciągu całego cyklu życia majątku/obiektu.

 W dniach 29-31 stycznia w Amsterdamie odbyła się ogólnoświatowa konferencja partnerów biznesowych firmy BlueCielo - BlueCielo's Synergy Event 2014.


Tematem spotkania były plany rozwoju Meridiana oraz strategia biznesowa BlueCielo. Spotkanie służyło wymianie doświadczeń partnerów oraz dawało możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami producenta oprogramowania Meridian. Dużym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza prezentacja nowego Meridian Touch - rozwiązania pozwalającego na szybki dostęp do środowisk Meridiana za pośrednictwem urządzeń mobilnych tj. smartphone czy tablet. 

Podczas spotkania partnerzy prezentowali casestudy najciekawszych projektów w jakich brali udział w ostatnim czasie. Atutor Integracja Cyfrowa, jako partner wyłączny BlueCielo w Polsce, stanowił jedną z największych firm partnerskich w Europie Wschodniej. 

W dniach 8-11 maja 2011 roku w Warszawie odbędzie się 40. Światowa Konferencja IFTDO &Expo, która będzie jednocześnie XIII Kongresem Kadry. Kongres Kadry jest stałym elementem życia zawodowego każdego profesjonalisty HR.


Podczas Konferencji nasza firma wraz z Elektrownią Turów wystąpi z prezentacją Elastyczny czas pracy w dużej firmie jako praktyczne wdrożenie idei WORK-LIFE BALANCE i element poprawy efektywności. Prezentacja będzie miała formę case study o wdrożeniu Komputerowej Karty Pracy w Elektrowni Turów. 

BlueCielo Meridian Enterprise w wersji 2010 zawiera nowe funkcjonalności (opisane poniżej), integrację z SharePointem i integrację z aktualnymi wersjami programów CAD.

Meridian 2010 posiada wsparcie dla następujących wersji oprogramowania do tworzenia dokumentów:

  • AutoCAD 2010
  • Autodesk Inventor 2010
  • Microstation V8
  • SolidWorks 2010